Program Metamorfoza 12 tygodni

okładka Program Metamorfoza 12 tygodni

5/5

(480 opinii)

Już w 12 tygodni możesz doświadczyć niezwykłej metamorfozy. Aby tego dokonać, rozpocznij pracę z moim 12-tygodniowym planem treningowym
– pobierz ebooka i przygotuj się na ciężką pracę, która popłaca!

JAK OTRZYMAM DOSTĘP DO EBOOKA?

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

69.00 zł

Kupuję teraz

ikona duża dawka motywacji

duża dawka motywacji

ikona e-book od razu gotowy do pobrania

E‑book od razu gotowy do pobrania

ikona gwarancja uzyskania 100% efektu

gwarancja uzyskania 100% efektu

JAK OTRZYMAM DOSTĘP DO EBOOKA?

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

Poprawiając nawyki żywieniowe i dbając o zdrowie, chcę dodatkowo:

EBOOK: Program Metamorfoza 12 tygodni

Zadbasz o zdrowie i kondycję
Zrealizujesz swoje cele szybko i efektywnie
Zwiększysz swoją energię i wydajność
Wprowadzisz zdrowe nawyki

Tylko teraz, Ebook: Program Metamorfoza 12 tygodni możesz kupić za 69.00 zł

KUP TERAZ!

O mnie

Trener personalny – to moje powołanie. Aktywność fizyczna zawsze była moją domeną. Od wczesnej młodości fascynowałem się sportem i wysiłkiem fizycznym. Już w podstawówce reprezentowałem z sukcesami tę placówkę w zawodach międzyszkolnych. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że sport odegra tak wielką rolę w moim życiu i że zwiążę z nim moje życie zawodowe. Jest jednak coś, co towarzyszyło mi wtedy i pozostało ze mną do dziś. To pasja do aktywności fizycznej, dzięki której nieustannie pracuję nad sobą i pomagam innym w tej drodze....

Czytaj więcej

Trener personalny – to moje powołanie. Aktywność fizyczna zawsze była moją domeną. Od wczesnej młodości fascynowałem się sportem i wysiłkiem fizycznym. Już w podstawówce reprezentowałem z sukcesami tę placówkę w zawodach międzyszkolnych. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że sport odegra tak wielką rolę w moim życiu i że zwiążę z nim moje życie zawodowe. Jest jednak coś, co towarzyszyło mi wtedy i pozostało ze mną do dziś. To pasja do aktywności fizycznej, dzięki której nieustannie pracuję nad sobą i pomagam innym w tej drodze.
Od najmłodszych lat fascynowały mnie atletyczne sylwetki – efekt ciężkiej pracy, który widać gołym okiem. Wiele się nauczyłem od tego czasu, a jedną z tych rzeczy jest to, że imponująca muskulatura to wynik synergicznych działań, nie tylko samych treningów. Ponadto, rodzaj treningu oraz indywidualne potrzeby i predyspozycje to baza do wdrożenia odpowiednich metod pracy nad sylwetką. Przeszedłem długą drogę i wciąż nią kroczę, rozwijam się nieustannie. Podczas mojej bogatej kariery na scenie kulturystycznej zdobyłem bezcenną wiedzę, którą teraz przekazuję moim podopiecznym. Spełniam się w sporcie – również jako trener personalny. Pomogę Tobie osiągnąć więcej!
Kim jestem?
•Trenerem personalnym;
•Utytułowanym kulturystą;
•Właścicielem siłowni;
•Pasjonatem, który pomoże Ci osiągnąć sukces i pokonać Twoje ograniczenia!
Jakie tytuły zdobyłem w swojej karierze:
•1999 – Mistrzostwa Polski Toruń – kategoria: ponad 90 kg – 1 miejsce;
•2001 – Mistrzostwa Polski Elbląg – kategoria: ponad 90 kg + open – 1 miejsce;
•2002 – Mistrzostwa Polski Białystok – kategoria: ponad 90 kg – 1 miejsce;
•2003 – Mistrzostwa Europy IFBB – kategoria: Super Heavyweight – 4 miejsce;
•2004 – Mistrzostwa Europy IFBB – kategoria: Super Heavyweight – 1 miejsce;
•2004 – Mistrzostwa Świata IFBB – kategoria: Heavyweight – 4 miejsce;
•2013 – Kamienna Rzeźba – kategoria: open – 1 miejsce;
•2017 – Kamienna Rzeźba – kategoria: powyżej 90 kg + weterani – 1 miejsce;
•2017 – IFBB Diamond Cup – kategoria: ponad 100 kg + masters 40-49 lat – 1 miejsce;
•2017 – IFBB Diamond Cup – kategoria: open – 2 miejsce;
•2017 – Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów Rumunia – kategoria: kulturystyka weteranów 40-44 lata +90 kg + overall + open – 1 miejsce.

Obecnie skupiam się na prowadzeniu treningów dla profesjonalistów oraz amatorów – każdemu pomagam przełamywać bariery, dostosowuję plany treningowe do aktualnych możliwości i potrzeb, zawsze angażuję się na 100%. Nie czekaj, czas płynie bez przerwy. Zacznij swoją przygodę z aktywnością fizyczną już teraz – jako doświadczony trener personalny wiem, że im szybciej zaczniesz trenować, tym wcześniej osiągniesz efekty!

Jestem urodzonym kulturystą i sportowcem. Jestem trenerem personalnym, który pomoże Ci na siłowni, przygotuje i dostosuje plan treningowy, da Ci bezcenne wskazówki i przekaże plan treningowy do treningu online. Mam niemal trzy dekady (tak, 29 lat) doświadczenia, wiem jak działać, jak ćwiczyć, by osiągać najlepsze efekty.
Odkąd pamiętam, walka z własnymi ograniczeniami i sport były dla mnie najważniejsze. Zawsze chciałem osiągać więcej, poprawiać wyniki, bić rekordy. Chciałem biegać szybciej niż inni, lepiej jeździć na rowerze, wytrzymywać dłużej pod wodą na jednym wdechu. Wciąż pokonywałem ograniczenia i szukałem rywalizacji. W końcu odkryłem ciężary – i już wiedziałem w czym się spełnię.
Trening siłowy dał mi to, czego zawsze szukałem. Dzięki kulturystyce zrozumiałem, że ograniczenia istnieją tylko w głowie, że można przekraczać granice dzięki sile woli, uporowi i ciężkiej pracy. Trening siłowy to mój sport, w którym się doskonale odnajduję. Dla każdego sport to coś innego – dla jednych to odskocznia od rzeczywistości, dla innych to możliwość sprawdzenia swoich sił. Dla wszystkich cel jest jeden – ciągły rozwój, zdrowe ciało, zdrowy duch.
Żyjemy w czasach, w których dzięki technologiom możemy łatwo i szybko znaleźć informacje. Skorzystanie z wiedzy i doświadczenia ekspertów nie wymaga wiele czasu i wysiłku. Wdrożenie tej wiedzy już tak – moją wiedzę możesz mieć w kilka chwil, ale to nie wszystko co ode mnie dostaniesz. Oprócz planów treningowych, masz ze mną stały kontakt, masz moje wsparcie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym amatorem, zaawansowanym bywalcem siłowni czy profesjonalistą – pomogę Ci na tej drodze na szczyt. Unikniesz błędów, zyskasz więcej – zapraszam, dołącz do grona moich podopiecznych!

Kupuję Program Metamorfoza 12 tygodni

Opinie osób, które mi zaufały

Program Metamorfoza 12 tygodni

Już w 12 tygodni możesz doświadczyć niezwykłej metamorfozy. Aby tego dokonać, rozpocznij pracę z moim 12-tygodniowym planem treningowym
– pobierz ebooka i przygotuj się na ciężką pracę, która popłaca!

5/5

(480 opinii)

69.00 zł

Kupuję teraz

ikona duża dawka motywacji

duża dawka motywacji

ikona e-book od razu gotowy do pobrania

E‑book od razu gotowy do pobrania

ikona gwarancja uzyskania 100% efektu

gwarancja uzyskania 100% efektu

Wybrany e-book
Cena:
100.00 zł
Kod rabatowy: KUPON10
-20%
Razem
80.00 zł
Posiadam kod rabatowy
Wybrany e-book
książka tło
e-book

Podaj swój adres e-mail

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

Pomoc

Informacje o Gym Planner

  • Czym właściwie jest Gym Planner i dlaczego warto korzystać z serwisu?

    Gym Planner to nowoczesna wyszukiwarka trenerów personalnych, dietetyków i ekspertów fitness. Dzięki niej możesz rozpocząć współpracę z trenerem lub dietetykiem w najbliższej okolicy, a także skontaktować się online z ekspertami z całej Polski. Dzięki Gym Planner znajdziesz klub fitness, będziesz mógł podzielić się swoją opinią oraz chwalić się osiągnięciami!

  • Czym jest Polski Związek Trenerów Personalnych (PZTP)?

    Polski Związek Trenerów Personalnych (PZTP) to organizacja zrzeszająca społeczność trenerów personalnych. PZTP przede wszystkim udziela akredytacji dla instytucji organizujących kursy trenera personalnego na podstawie ustalonych wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej kwalifikacji trenera personalnego według ministerialnych Sektorowych Ram Kwalifikacji. Każdy trener personalny ma prawo do ubiegania się o licencję PZTP poprzez rekomendowane kursy, szkoły czy na kierunku studiów AWF ze specjalizacją trener personalny.

Jak zacząć korzystać z Gym Planner

Ważne funkcjonalności Gym Planner

Bezpieczeństwo moje i mojego konta

Stwórz własną stronę internetową.

Zyskaj możliwość prowadzenia podopiecznych online dzięki wbudowanym funkcjonalnościom narzędzia Gym Planner
Abonament 69 zł / miesiąc*

*Dotyczy pojedynczej transakcji. Twoja karta nie będzie obciążana automatycznie. Twoja strona zostanie aktywowana w ciągu 7 dni roboczych od dokonania płatności.


Stwórz własną stronę internetową

Zmiana hasła Hasło musi składać się z min. 8 znaków oraz zawierać małe i duże litery, cyfry i znaki specjalne (!@#$%^&*()_+-=<>?)

Twoje zgłoszenie zostało przesłane!

Dziękujemy, przyjęliśmy Twoje zgłoszenie. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą we wskazanym przez Ciebie czasie.

Konto tego podopiecznego nie jest jeszcze aktywne

Ten klient nie uzupełnił swojego profilu i nie wypełnił jeszcze ankiet.
Poinformujemy Cię, gdy jego profil będzie aktywny i będziecie mogli się skontaktować.

Wróć do profilu

Trwa przekierowywanie

Zaczekaj chwilę, właśnie następuje przekierowanie do strony...